ikona Deeply - umělá inteligence

Mária z Bratislavy
začal/a používat umělou inteligenci

pred 48 minútami   od Deeply
REKLAMACE ZBOŽÍ
Na zboží zakoupené v online aplikaci Deeply.cz se dle zákona vztahuje doživotní záruční doba, pokud není uvedeno jinak. Zákonná záruční doba Vám začíná běžet dne převzetí zboží a případně se prodlužuje o dobu, kdy je zboží v záruční opravně.
Reklamovat zboží je možné:
1.) OSOBNĚ -přineste reklamované zboží na na pobočku Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno IČ: 14436949, DIČ: CZ 14436949, Spisová značka: C 128188 vedená u Krajského soudu v Brně, 16192 Coastal Highway, Lewes, 19958, Delaware, Spojené státy americké společně s dokladem o zakoupení. V případě, že jste členem našeho věrnostního programu není nutné účtenku při reklamaci předkládat, záznam o koupi nalezneme na Vašem účtu. Sepíšeme s Vámi reklamační protokol a o vyřízení reklamace Vás budeme informovat nejpozději do 30 dnů
2.) PÍSEMNĚ – na adrese Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno IČ: 14436949, DIČ: CZ 14436949, Spisová značka: C 128188 vedená u Krajského soudu v Brně, 16192 Coastal Highway, Lewes, 19958, Delaware, Spojené státy americké
nebo ideálně prostřednictvím elektronické adresy prodávajícího [email protected]
V písemné reklamaci uveďte důvod reklamace, popis závady zboží, přiložte kopii daňového dokladu (faktury) o koupi zboží, číslo svého bankovního účtu, na který by případně mělo být vráceno plnění (zaplacená kupní cena) v případě kladného vyřízení reklamace, kterou nelze řešit jiným zákonem přípustným způsobem. Reklamované zboží zašlete kompletní, nikoli jen jeho část, a to v obalu přiměřeném povaze zboží.
Zasílané zboží dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato.
Před odesláním zboží k nám nám dejte, prosím, vědět na email: [email protected]
Předejdeme tím komplikacím s doručením, když na balíček budeme čekat a také jsme schopní Vám poskytnout štítek pro přepravce zdarma.
Děkujeme za pochopení.
VRÁCENÍ ZBOŽÍ v zákonné 14 denní lhůtě
Vrátit lze pouze nepoškozené a nepoužité zboží zakoupené na pobočce Deeply.cz nebo na online aplikaci Deeply.cz ve lhůtě 14 dní ode dne převzetí.
Vrátit nelze zboží, které bylo vyrobené „na míru“ tj. kde byly třeba gravírována jména a podobně.
Vrátit zboží je možné:
1.) OSOBNĚ NA POBOČCE Deeply.cz -přineste zboží k vrácení na pobočku Deeply.cz, ( Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno IČ: 14436949, DIČ: CZ 14436949, Spisová značka: C 128188 vedená u Krajského soudu v Brně, 16192 Coastal Highway, Lewes, 19958, Delaware, Spojené státy americké ) společně s účtenkou o zakoupení. V případě, že jste členem našeho věrnostního nebo online programu není nutné účtenku při reklamaci předkládat, záznam o koupi nalezneme na Vašem účtu.
2.) PÍSEMNĚ – formou jednoznačného prohlášení, které můžete zaslat poštou na adresu Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno  nebo na elektronickou adresu [email protected] Formulář je ke stažení ZDE. Vracené zboží zašlete kompletní, nikoli jen jeho část, a to v obalu přiměřeném povaze zboží na adresu: Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno.
Zasílané zboží dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato. Děkujeme za pochopení.
Pro zajištění rychlého vyřízení situace prosíme zákazníky, aby společně s vráceným zbožím zasílali jméno, na které bylo zboží zakoupeno a informace o požadovaném úkonu, tj. vrácení, výměna, atd. Děkujeme.
Poštovné při vrácení/výměně zboží do centrály e-shopu Deeply.cz hradí vždy zákazník. Poštovné, které jste platili při expedici z online aplikace Deeply.cz Vám však vrátíme.
VÝMĚNA ZBOŽÍ v zákonné 14 denní lhůtě
Pro výměnu zboží kontaktujte naše oddělení pro zákazníky buď zasláním e-mailu na adresu [email protected]  Zboží určené k výměně musí být nepoškozené, nepoužité a v originálním obalu.
Výměnu zboží je možné řešit:
1.) OSOBNĚ NA POBOČCE Deeply.cz – přineste zboží k výměně na kteroukoliv prodejnu Deeply.cz ( Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno ) společně s účtenkou o zakoupení. V případě, že jste členem našeho věrnostního nebo online programu není nutné účtenku při reklamaci předkládat, záznam o koupi nalezneme na Vašem účtu.
2.) ODESLÁNÍM ZBOŽÍ – zboží k výměně zašlete na adresu Codemy Software s.r.o., se sídlem v Brně, Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno . Zboží zašlete kompletní, nikoli jen jeho část, a to v originálním obalu. Zasílané zboží dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato. Děkujeme za pochopení. Pro zajištění rychlého vyřízení situace prosíme zákazníky, aby společně s vráceným zbožím zasílali jméno, na které bylo zboží zakoupeno a informace o požadovaném úkonu, tj. vrácení, výměna, atd. Děkujeme.
Poštovné při vrácení/výměně zboží do centrály AI online software Deeply.cz hradí vždy zákazník. Poštovné, které jste platili při expedici z firmy Codemy Software s.r.o., Vám však vrátíme.
1.KROK
Vložte své jméno a email
Vyzkoušet zdarma na 5 dní
Nespamujeme, můžete se kdykoliv odhlásit.