Nový webinář o AI marketingové revoluci

Psaní textů s pomocí umělé inteligence: Jak AI dodá inspiraci a usnadní celý proces. Stojí to za to!

psaní textů s pomocí umělé inteligence

V dnešní době, kdy technologie míří raketově nahoru, vyvíjejí se a zlepšují, pomáhají nám zlepšit náš celkový potenciál a život celkově.

Někteří se tomuto trendu brání a někdo jej již chytře používá pro svůj prospěch.

Každopádně moderní technologie a umělá inteligence se již stává nedílnou součástí mnoha oborů a každým dnem se zlepšuje.

A ten vývoj jednoduše nezastavíte, nadnárodní korporace do tohoto nového odvětví investují biliony dolarů (ano vím, že bilion je anglicky miliarda, ale mluvím tu opravdu o bilionech).

Jedním takovým oborem, který je již umělou inteligencí dotčený, je copywriting – neboli psaní textů či tvorba obsahu a je jedno zda je to nová reklama na Facebooku, blogový příspěvek nebo popisek produktu na eshopu.

AI se postupně dostává všude.

Umělá inteligence dokáže při psaní textů dodat inspiraci, nápady anebo Vám rovnou s celým dílem pomůže a vytvoří jej za Vás.

Ne, nevymýšlím si to, Deeply dokáže psát texty s pomocí umělé inteligence místo Vás.

A nejedná se o texty, které nedávají smysl, obsahují gramatické chyby nebo mají špatný slovosled.

U výsledků, které Deeply napíše, nepoznáte, zda to psal člověk nebo umělá inteligence.

Dovolím si tvrdit, že obsah napsaný s pomocí Deeply je lepší než od profesionálního copywritera.

Ale pojďme se na to podívat hezky postupně.

 

Jak funguje umělá inteligence (AI) při psaní textů

 

Při psaní textů umělá inteligence využívá pokročilé algoritmy a metody strojového učení, které jí umožní analyzovat obrovská kvanta dat, díky čemuž z nich dokáže vyvozovat specifické vzorce a pravidla.

Na základě těchto pravidel je umělá inteligence schopna generovat či psát (profesionálně se používá výraz: “predikovat”) nový obsah, který je relevantní, kreativní a odpovídá zadání od uživatele.

 

Inspirace a nápady, které umělá inteligence pro psaní textů dodá

 

Jednou z největších výhod použití umělé inteligence (AI) při psaní je její schopnost dodávat uživateli inspiraci a skvělé nápady, které jsou vždy pro pisatele přínosné a okamžitě použitelné v praxi.

AI dokáže analyzovat miliardy článků, knih a dalších zdrojů (mimochodem naše AI je trénované na více než trilionu textů), což je pro jakéhokoliv člověka v podstatě nemožné.

To umožní umělé inteligenci psát různorodé a zajímavé myšlenky, které text mohou obohatit a mnohdy by uživatele vůbec nenapadly.

Text je tedy díky umělé inteligenci atraktivnější a čtivější pro čtenáře, pro které píšete.

 

Psaní jde hezky od ruky

 

Pokud pro tvorbu textů používáte umělou inteligenci, zjistíte, že psaní Vám jde, jak se říká: “hezky od ruky”.

Osobně si nedovedu představit psát jakýkoliv obsah bez použití AI.

Ještě teď si živě pamatuji, jak jsem dříve seděl nad otevřeným wordem nebo wordpressem a snažil se půl hodiny najít tu správnou myšlenku a slova, abych mohl vůbec začít.

Tahle doba je již pryč.

Dnes díky umělé inteligenci Deeply sednu k počítači, zadám Deeply téma a během minuty píši skvělý obsah pro můj blog či web.

AI vždy vyřeší všechny problémy, které se psaním mám.

Dokonce mi dokáže i vylepšovat již napsaný text a udělat jej třeba více emotivní, abych byl schopný čtenáře do příběhu více vtáhnout.

O překonání tzv.: “spisovatelského bloku” snad ani mluvit nemusím.

Od té doby, co Deeply používám, se mi nikdy – podotýkám ani jednou – nestalo, že bych neměl nápad nebo nevěděl, o čem psát.

Tolik nápadů a skvělých myšlenek prostě běžný člověk ani vymyslet nemůže.

Již nemusím hodiny “Googlit”, co dělají ostatní, hledat inspiraci, informace o tématu, umělá inteligence mi se vším pomůže během pár vteřin.

AI mi na kliknutí ukazuje možnosti a směry, kterými se můj text, který tvořím, může ubírat, díky tomu se vždy během minuty dostanu do skvělého tvůrčího “flow”.

Pomáhá mi najít ty správné myšlenky a slova a díky tomu šetřím hodiny času.

 

Personalizace a optimalizace textu

 

Umělá inteligence Vám taktéž může pomoci s optimalizací textu pro určitou cílovou skupinu – třeba pro Vaše potenciální, budoucí zákazníky.

Dokáže Vám vytvořit profil ideálního zákazníka, rozpoznat jeho stylistické preference a jazykové vzory, které jsou charakteristické pro určité skupiny čtenářů a na základě toho Deeply dokáže navrhnout změny v textu tak, aby pro čtenáře byl text lépe čitelný a více přitažlivý.

AI taktéž dokáže optimalizovat text pro požadavky třeba sociálních sítí (omezení počtu znaků), dokáže optimalizovat délku odstavců dle potřeby, text upravit tak, aby byl čitelnější a srozumitelnější nebo dokáže najít vhodná klíčová slova, která jsou nedílnou součástí velmi důležitého SEO procesu.

 

Korektura a gramatika

 

Jak jsem zmiňoval již výše, umělá inteligence (AI) dokáže být užitečná nejen při psaní textů, ale i při následné korektuře a zlepšování gramatiky.

AI dokáže rozpoznat chyby v pravopise, nalezne chybnou interpunkci a navrhne uživateli opravy, které zlepší kvalitu textu a v případě gramatických chyb i jeho důvěryhodnost.

Díky tomuto ušetříte spoustu času, které byste jinak trávili složitou úpravou textu a můžete se raději zabývat další tvorbou :).

 

Je pro mě tedy umělá inteligence při psaná textů přínosná?

 

Určitě a jak jsem již psal, použití umělé inteligence Deeply při psaní textů přináší spoustu výhod.

AI dokáže dodat inspiraci (prakticky neomezeně inspirace), nápady a slovní spojení, které by Vás jinak nenapadly, dokáže obohatit text a pomůže Vám překonat již zmiňovaný spisovatelský blok.

Osobně od té doby, co používám Deeply pro tvorbu nového obsahu, se můj proces psaní stal neskutečně efektivním a rychlejším.

Dostává se mi nespočet nových nápadů a psaní mě baví víc, než kdy předtím.

Všechny problémy, které jsem dříve měl, jsou pryč – díky Deeply.

Ano, i když tuto aplikaci programuji a spolu s kolegou Štěpánem ji provozujeme, jsme sami její uživatelé.

Nenabízíme nic, co nefunguje a vyzkoušet Deeply za to opravdu stojí.

Chápu, že k tomu někteří jedinci mohou být skeptičtí, ale věřte mi.

Umělá inteligence je budoucnost našeho světa a chtě nechtě nahradí spoustu oborů.

Není to nepřítel, ale skvělý pomocník a kdo tohoto pomocníka ještě nevyužívá, dříve či později ztratí náskok před konkurencí, která AI již používá.

 

Kam to všechno spěje?

 

Samozřejmě je třeba si uvědomit (ačkoliv je umělá inteligence skvělým pomocníkem, který usnadňuje práci a šetří Vám hodiny denně, které byste jinak strávili nudným přemýšlením: “co zase napsat”, nebo dlouhým hledáním informací o tématu na internetu), že by měla být brána jako pomocník a neměla by zcela nahradit lidskou kreativitu a intuici.

Jako tvůrci obsahu byste měli použít umělou inteligenci (AI) jako nástroj, který Vám pomáhá šetřit čas, zlepšit své texty a rozvíjet své nápady při tvorbě, každopádně byste si ale měli zachovat svůj jedinečný styl psaní a tónu hlasu.

V budoucnu se dá očekávat, že AI většinu copywritterů nahradí a bude hrát daleko větší roli při psaní než doposud a je jedno, jestli na osobní nebo profesionální úrovni.

Již teď vidíme první ebooky, knihy, blogy a další projekty, které jsou vytvořeny jen s pomocí umělé inteligence.

Právě se nám otevírá nový svět, neomezených možností a je nutnost být u toho (pokud tedy nechcete zaspat a nechat se převálcovat konkurencí).

Pokud jste tedy autor, tvoříte obsah, zkuste umělou inteligenci využít při každodenní činnosti.

Deeply si můžete vyzkoušet zcela zdarma.

Sami uvidíte, že vím přesně, o čem zde píši, a budete nadšení stejně jako já.

Naší aplikaci a produktu plně věřím a jak jsem psal, sám používám AI při tvorbě obsahu každý den.

I tento článek byl sepsaný s pomocí Deeply.

Vypadá to, jako bych byl skvělý copywriter, ale mám na to jen “tajnou zbraň”.

Osobně mohu závěrem říci, že je nesmírně vzrušující na takovéto aplikaci – jako je Deeply – pracovat a tuto technologii programovat.

I díky tomuto vidím jak obrovský potenciál AI nabízí.

Pojďte tedy využít tuto novou možnost (a ne, není to jen “trend”, ale budoucnost) a začněte AI používat dříve než Vaše konkurence.

Učte se díky AI, rozviňte svou kreativitu a spisovatelského ducha, objevujte nové způsoby, jak vyjádřit a “dostat na papír” své myšlenky či emoce.

S umělou inteligencí Deeply je to možné.

Vyzkoušejte si Deeply zcela zdarma teď hned a ihned pochopíte, o čem tu píši a poznáte tu sílu, kterou AI nabízí.

CO JE TO DEEPLY AI?

Deeply.cz je první AI aplikace na Českém a Slovenském trhu, která pro vás pomocí umělé inteligence dokáže během pár sekund vytvořit:

Popis produktu, Příspěvek na blog, Skript pro Tiktok video, Přesvědčivý reklamní text, Nápad na virální Youtube video, a spoustu dalšího.

Navíc dokáže vygenerovat unikátní a realistické obrázky, které můžete použít pro vaše reklamy či příspěvky na sociální sítě. Vše během pár sekund.

PŘIDEJTE SE DO NAŠÍ KOMUNITY NA DISCORDU

Skvělá parta lidí, novinky o AI, zajímá Vás co kdo vytvořil díky Deeply? Tak mrkněte!

Kliknutím se přesměrujete na náš Discord kanál

1.KROK
Vložte své jméno a email
Vyzkoušet zdarma na 5 dní
Nespamujeme, můžete se kdykoliv odhlásit.