Překladač s umělou inteligencí. Přesné, profesionální překlady.
Deeply se v neděli změní na: Deeply se mění na Editee Přečíst příběh
pozadí AI deeply

AI Překladač

Umělá Inteligence Vám pomůže porozumět světu!

Představujeme revoluční nástroj, který se právě teď dostávává do Vašich rukou. Překladač s umělou inteligencí! Zapomeňte na nepřesné a nedokonalé překlady. S touto technoligí už nebudete chtít jinak!
AI překladač

Překladač

Už žádné nepřesné překlady
Doba, kdy jste texty po překladači museli upravovat, je pryč.
Náš Deeply překladač využívá pokročilé technologie strojového učení a umělé inteligence, díky čemuž dosahuje výsledků, které nemají na trhu obdoby.
Překlady jsou přesné, působí přirozeně a jsou bez gramatických chyb nebo špatného kontextu.
Deeply překladač dokáže porozumět textu a přeložit všechny fráze a věty tak, jako by to dělal člověk nebo dokonce soudní tlumočník.
Náš překladač umí nejen běžné texty, ale poradí si i s těmi odbornými.
robot Deeply ai logoVyzkoušet deeply zdarma
předklad textů a dokumentů pomocí umělé inteligence
přeložte celé dokumenty za pomoci umělé inteligence AI

Překlad dokumentů

Překladač přeloží i celé dokumenty
Deeply překladač není jen naprosto úžasným každodenním pomocníkem při práci s cizojazyčnými texty, ale zvládne s naprostou lehkostí a během pár vteřin přeložit i celé dokumenty.
Pamatujete si tu dobu, kdy jste dokument třeba v PDF, Wordu či Powerpointu museli kopírovat kousek po kousku a postupně jej překládat?
A navíc překladač kompletně díky tomu ztratil kontext? Tomu již odzvonilo.
Do Deeply překladače vložíte jednoduše dokument, který chcete přeložit (může mít klidně i 1000 stran) a Deeply překladač jej během pár vteřin celý přeloží. A nejen to.
Zachová kompletní strukturu dokumentu a to včetně obrázků. Nemusíte jej tedy po překladu jakkoliv editovat, vypadá úplně stejně jako ten původní, jen bude v jiném jazyce, který si zvolíte.
Zkuste překlad PDF, DOCX, PPTX dokumentů.
robot Deeply ai logoVyzkoušet deeply zdarma
Další výhody
AI deeply překladač
Pracuje s 31+ světovými jazyky
Překladač pracuje s více než 31 jazyky. Ať už potřebujete přeložit text nebo dokument z angličtiny do japonštiny, z češtiny do němčiny nebo do angličtiny, Deeply překladač je právě to, co hledáte.
Díky umělé inteligenci je náš překladač schopen přeložit i ty nejjemnější jazykové nuance a idiomatika, což zajistí naprosto přesné a skvělé překlady.
Otevřte si dveře pro komunikaci s celým světem za pomoci umělé inteligence!
Revoluce překládání textu online je tu, díky umělé inteligenci!
Představte si, že jste archeolog, který právě objevil starodávný rukopis. Bohužel byl kdysi napsán v jazyce, kterému vůbec nerozumíte. Co uděláte?
Ještě před ne tak dávnou dobou byste si museli najmout odborníka, který by Vám rukopis přeložil. Ale v dnešní moderní a digitální době existuje nástroj, který Vám problém s překladem vyřeší okamžitě. Tím nástrojem není nic jiného než pokročilý online překladač, který všechen text přeloží takřka okamžitě, bez přemýšlení a bez zdlouhavého hledání ve slovnících.
Co je to online překladač a jak funguje?
Online překladač je aplikace na internetu, která dokáže převést text z jednoho jazyka do druhého.
Píšeme schválně: “převést”.
Nynější překladače opravdu jen text z jednoho jazyka do druhého pouze převádějí.
Deeply překladač ale funguje jinak.
Používá pokročilou umělou inteligenci, která při překladu “přemýšlí” nad kontextem a vždy přeloží text tak, aby dával smysl i rodilému mluvčímu.
Díky pokročilým algoritmům strojového učení a analýzou obrovskému množství dat hledá Deeply vzorce, díky kterým když vložíte text do překladače, algoritmus porovná Váš text s těmito vzorci a vytvoří ten nejlepší možný výsledek.
Překlad dokumentů - více než jen slova
Ale co když máte dlouhý dokument, ať už je ve formátu třeba PDF, DOCX, PPTX nebo TXT?
Jak byste to dělali doposud? Kopírovali odstavec za odstavcem, stránku za stránkou a vkládali do některého z komerčních, běžně dostupných překladačů?
Výsledný dokument byste pak museli znovu formátovat a text celkově upravovat, protože klasický online překladač absolutně nepochopil celkový kontext dokumentu? Prosím ne, alespoň v 21. století!
Umělá inteligence je tu a právě nyní stačí Váš dokument vzít, nahrát do Deeply překladače a ten jej během pár vteřin celý přeloží. Navíc bude vypadat úplně stejně jako originál, jen bude v jiném jazyce.
Deeply překladač umí překládat nejen běžné texty, ale i celé knihy, odborné práce, firemní prezentace či právní dokumenty. Deeply přečetlo více než trilion textů, takže mu nic neunikne a perfektně porozumí zadání tak, aby vytvořil co nejlepší možný výstup.
Deeply není jen překladač, ale pokročilá AI
Deeply není jen překladač (i když je v tom velmi dobrý). Je to nejpokročilejší umělá inteligence, která třeba umí psát i prodejní, chytlavé texty.
Napíše za Vás celé blogové příspěvky, příspěvky na sociální sítě a taktéž s ní můžete libovolně komunikovat díky chatu s umělou inteligencí.
Vytvořili jste nový článek na blog a potřebujete nějaký obrázek, který Vaše čtenáře zaujme a díky tomu si Váš web lépe zapamatují? Zkuste funkci Deeply – tvorba obrázků pomocí umělé inteligence.
Výstupy budete naprosto unešení.
Všechny obrázky na tomto webu jsou vytvořené právě díky Deeply – konkrétně pomocí pokročilého modelu (nejlepší v ČR a SK) – Deeply Vision.
Vyzkoušejte si aplikaci na umělou inteligenci zcela zdarma, Deeply AI
Na co ještě čekáte? Objevte potenciál AI a buďte 10x produktivnější!
robot Deeply ai logoVyzkoušet deeply zdarma

Copyright 2024 Deeply.cz, všechna práva vyhrazena.

Tato webová stránka ukládá soubory cookies. Používáním této stránky s tímto vyjadřujete souhlas.Podrobnosti o účelu a rozsahu zpracování naleznete v odkazu Cookies v Důležitých informacích.Pokud s ukládáním nesouhlasíte, opusťte, prosím, stránku.